Zapewnij sobie spokój i komfort na osiedlu

Ostoja Park

Previous Next

Cisza i spokój bezpośrednio miejskiej aglomeracji

Przedstawiamy osiedle w Ksawerowie koło Łodzi przy ul. Handlowej 30. Ostoja Park to kompleks mieszkaniowy złożony z 3 i 4 piętrowych budynków, zagospodarowanych mieszkaniami o powierzchni od 29 m² do 113 m². Możliwości aranżacyjne mieszkań dają dużą przestrzeń i swobodę, aby dostosować je do swoich potrzeb. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras, a we wszystkich budynkach znajdują się garaże, pomieszczenia gospodarcze i winda.

Na terenie osiedla zostanie zachowany istniejący drzewostan, a obok powstanie park z alejkami spacerowymi, ławeczkami oraz plac zabaw dla dzieci i siłownia.

Ostoja Park to oferta skierowana do osób, które pragną zamieszkać w cichej, zielonej okolicy, jednocześnie bardzo blisko łódzkiej aglomeracji. Dzięki świetnej lokalizacji w ciągu 5 minut jesteśmy w CH PORT ŁÓDŹ, a także Pabianicach – mieście, którego centrum jest oddalone o kilka kilometrów od osiedla. Warto podkreślić, że w odległości 4 km znajduje się obiekt rekreacyjny „Stawy Stefańskiego”. Staw o powierzchni ok. 11,4 ha jest największym łódzkim akwenem.

Niewątpliwym atutem osiedla jest fakt, że obok zlokalizowany jest sklep Biedronka, apteka, piekarnia, poczta, żłobek, przedszkole i wiele innych obiektów handlowo – usługowych.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z drogą ekspresową S14 i S8, a także posiada dogodny dostęp do transportu miejskiego, w tym zmodernizowanej linii tramwajowej dzięki której można dojechać do Łodzi jak i do Pabianic.

Ostoja Park to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Bliskość przedszkoli oraz szkół i ich kameralność przekłada się na wysoki stopień edukacji dzieci, a także bezpieczeństwo Pociech.

Pary oraz single również docenią walory osiedla, jakimi są bliskość natury, spokój i cisza, a gdy zapragną skorzystać z atrakcji Łodzi do centrum miasta dojadą w 20 minut.Wysoki standard

Budynki zostały zaprojektowane tak, aby spełniały Państwa oczekiwania, zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i atrakcyjności. Solidna konstrukcja i wysokiej klasy materiały, to gwarancja dobrej inwestycji na lata. Do wszystkich pięter prowadzi cichobieżna winda, a rozkładowe mieszkania, indywidualne garaże, miejsca parkingowe oraz pomieszczenia gospodarcze dają przyszłym mieszkańcom najwyższy komfort użytkowania.


Wszędzie blisko...

W bliskim sąsiedztwie Osiedla Ostoja Park znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła, piekarnia oraz apteka. W pobliżu odnajdziesz również pizzerię, klub fitness i siłownię, a także Ośrodek Zdrowia. Doskonały dojazd Łodzi zapewniają pobliskie przystanki tramwajowe i autobusowe. Dotarcie do centrum Łodzi zajmuje zaledwie 20 minut.

  • Uczciwość

    Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży.

  • Doświadczenie

    Ponad 20 letnie doświadczenie i pasja w realizacji projektów inwestycyjnych mieszkaniowych i handlowo - usługowych.

  • Profesjonalizm

    Zapewniamy kompleksowy proces transakcji i możliwość wykończenia ,,pod klucz"

Inspiracje

Nowoczesne i praktyczne wnętrza

Nowoczesne i praktyczne wnętrza

Kontakt

Planujesz wizytę? Umów dogodny termin telefonicznie lub drogą elektroniczną.